Odwiedziło nas : 281710 osób


O firmie


Firma KALINA jest firmą rodzinną. Powstała w 1995 r. i od tego czasu zajmujemy się handlem meblami w Przasnyszu. W najbliższym czasie otwieramy nowy salon meblowy w Pułtusku w którym zaprezentujemy najnowsze kolekcje wiodących na polskim rynku producentów mebli w bardzo rozsądnych cenach. W naszej ofercie znajdą Państwo meble pokojowe, wypoczynkowe, sypialniane, biurowe, do przedpokoju zarówno klasyczne jak i nowoczesne.  

Naszym klientom zapewniamy rzetelną i fachową obsługę oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze mebli. Zajmujemy się również montażem zakupionych u nas mebli za dodatkową opłatą uzależnioną od wartości mebla.

Oferujemy również możliwość zakupu mebli na raty. Wszelkie niezbędne formalności związane ze sprzedażą ratalną załatwiane są na miejscu przez naszych pracowników. Udzielamy kredyty bez poręczycieli, do 36 rat, bez wpłaty własnej i w większości przypadków bez zaświadczeń. Natychmiastowa decyzja o przyznaniu kredytu.  

Dysponujemy własnym transportem, na terenie miasta meble dowozimy gratis, ceny dowozu poza granicami miasta ustalamy indywidualnie.


Serdecznie Zapraszamy !